Ekotox partneři

Ekotox partneři

KTR (Korea Testing & Research Institute), je nezisková organizace v rámci Ministerstva průmyslu v Jižní Koreji (Ministry of Knowledge of Economy in Korea).

 

HDTS Chemicals byla založena s cílem pomoci zahraničním výrobcům chemikálií řídit prodej a marketing v Kanadě v kontextu kanadského zákona o ochraně životního prostředí (CEPA) a konkrétně NSA (New Substances Notification Regulations – NSNR).

 

ToxSci Advisors nabízí paletu poradenských služeb v oblasti toxikologie, hodnocení rizik a podpory navržených tak, aby pomohli vaší společnosti splnit její požadavky. Poskytují též vlastní řešení přizpůsobené vám – vašemu odvětví, vaší kultuře, vašim jedinečným výzvám.

 

GEOtest už čtyřicet let úspěšně působí v oblasti ochrany životního prostředí, sanace, hydrogeologie, inženýrské geologie a geotechniky.

 

hameln rds, a.s., jako součást německého farmaceutického koncernu hameln group gmbh, nabízí svým zákazníkům řadu služeb v oblasti biotechnologie, biomedicínského inženýrství, vývoje a výroby léků, zkoumání účinnosti a bezpečnosti léků.

 

Ing. Peter Šturcel – GEOKART nabízí kvalitní, spolehlivé a hlavně flexibilní služby v oblasti katastru nemovitostí a inženýrské geodézie. Současně nabízí i poradenské a konzultační služby prováděné autorizovanými geodety. (SK).

Ekotox partneři

Exit mobile version